Szkolenia z języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego (nauka)

Fundacja Challenge Europe
  • Dodano: 29 listopada 2018
  • Ważna do: 31 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

"Jestem poliglotą - znam języki obce!" Chcesz skorzystać z bezpłatnych zajęć z języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego? Cenisz zajęcia prowadzone w kameralnych grupach przez doświadczonych lektorów? Fundacja Challenge Europe wraz z partnerem szkołą języków obcych International House Elżbieta Wojsa zapraszają do udziału w drugiej edycji projektu p.n.: "Jestem poliglotą - znam języki obce!". Zajęcia będą się odbywać w nowoczesnych salach dydaktycznych zlokalizowanych w centrum Kielc i w pełni dostępnych dla osób niepełnosprawnych. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Wszystkim uczestnikom zapewniamy serwis kawowy oraz materiały dydaktyczne. Przedsięwzięcie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowane na podstawie umowy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego pełniącym rolę instytucji zarządzającej dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 (RPOWŚ na lata 2014-2020) oś priorytetowa 8. Rozwój edukacji i aktywne społeczeństwo, działanie 8.4. Kształcenie ustawiczne osób dorosłych, poddziałanie 8.4.3. Podnoszenie umiejętności lub kwalifikacji osób dorosłych w obszarze ICT i języków obcych poprzez realizację oddolnych inicjatyw edukacyjnych ZIT. Projekt jest realizowany w okresie 01.02.2018 r. - 31.03.2019 r. Dołącz do drugiej edycji projektu ?Jestem poliglotą ? znam języki obce!? i otrzymaj wsparcie w postaci bezpłatnych szkoleń językowych. Nie zwlekaj i zgłoś się już dzisiaj! Szczegółowe informacje są dostępne w biurze projektu: - Kielce Al. IX Wieków Kielc 6/17 biurowiec Becher Platinum 6/17; wejście od ul. Cichej, II piętro (poniedziałek-piątek w godz. 8-16.00)

Wymagania

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniach i spełniające łącznie trzy poniższe kryteria: - w wieku powyżej 25 roku życia; - mieszkające, uczące się lub pracujące na terenie miasta Kielce lub jednej z gmin: Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Masłów, Miedziana Góra, Morawica, Piekoszów, Sitkówka-Nowiny, Strawczyn, Zagnańsk; - posiadające wykształcenie nie wyższe niż ponadgimnazjalne (średnie).