Rekrutacja na bezpłatne szkolenie "Asystent ds. księgowości" - ostatnie wolne miejsca

HDA Centrum Szkolenia doradztwa finansowego i biznesu
  • Dodano: 09 sierpnia 2022
  • Ważna do: 23 sierpnia 2022

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś zainteresowany Naszym ogłoszeniem, zapraszam do kontaktu ! ???? Zostało nam OSTATNIE wolne miejsce !!!

Poszukujemy osób:
- między 18 a 29 r. ż.
- bezrobotnych/ które utraciły zatrudnienie po 1 marca 2020 r./ biernych zawodowo
- które nie studiują stacjonarnie,
- zamieszkujących woj. Świętokrzyskie
- niezarejestrowanych w Urzędzie pracy

Wymagania

Ze swojej strony oferujemy :
- BEZPŁATNE SZKOLENIE
- STYPENDIUM SZKOLENIOWE (wypłacane po odbytym szkoleniu)
- ZWROT KOSZTÓW DOJAZDU (jeżeli jesteś spoza Kielc)
- wsparcie doradcy zawodowego i koordynatora projektu
- certyfikat potwierdzający kwalifikacje oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia
- ubezpieczenie przez cały okres trwania szkolenia
- ciepły i pyszny obiad każdego dnia szkolenia

Zapraszam do kontaktu mailowo, telefonicznie lub w wiadomości prywatnej od poniedziałku do piątku w godz. 9-15.30 ???? !!!