Pracownik ogolnobudowlany, opiekun/ka osób starszych, niepełnosprawnych i dzieci, pomoc kuchenna, szwaczka/krawcowa, pracownik małej poligrafii

Centrum Integracji Społecznej w Kielcach
  • Dodano: 11 grudnia 2019
  • Ważna do: 11 stycznia 2020

Opis stanowiska pracy

W ramach projektu " DROGA DO SUKCESU" ZAPEWNIAMY:

 - nabycie nowych kwalifikacji zawodowych poprzez udział           w warsztatach: opieki domowej, cateringowo - porządkowym, krawieckim, remontowo - budowlanym, małej poligrafii

- swiadczenie integracyjne

- zwrot kosztów dojazdu

-bezpłatne badania lekarskie  oraz szkolenie BHP na danym stanowisku

ważne przez rok czasu

- bezpłatne badania sanitarno - epidemiologiczne dla uczestników warsztatów: opieki domowej, cateringowo - porządkowego

- odzież ochronną

- ubezpieczenie NNW.

W ramach projektu oferujemy zatrudnienie socjalne w CIS na min. 12 miesięcy .

Wymagania

Jeżeli jestes osobą:

- zamieszkałą na terenie miasta Kielce i powiatu kieleckiego

- zarejestrowaną w Miejskim/Powiatowym Urzędzie Pracy i długotrwale bezrobotną (rok w ciągu 24 miesięcy) LUB - niepełnosprawną

ZGŁOS SIĘ DO NAS!

WYPEŁNIJ ANKIETĘ I CZEKAJ NA TEL.