Obsługa sklepu internetowego z grafiką komputerową - szkolenie ze stypendium + staż

AZ FFM
  • Dodano: 10 maja 2022
  • Ważna do: 24 maja 2022

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do zapisów na szkolenie zdalne pn.:
ADMINISTRATOR SKLEPU INTERNETOWEGO Z E-MARKETINGIEM I ELEMENTAMI GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

OSTATNIE WOLNE MIEJSCE!!!! START 23.05.2022

! Po pomyślnym ukończeniu szkolenia istnieje możliwość uzyskania ZATRUDNIENIA lub podjęcia STAŻU na stanowiskach zgodnych z tematyką kursu.

OFERUJEMY:
- Przeszkolenie w w/w zakresie
- STYPENDIUM szkoleniowe za każdą godzinę szkolenia
- Bezpłatne materiały
- Na czas szkolenia opłacamy składki na ubezpieczenie oraz gwarantujemy ubezpieczenie NNW
- Zaświadczenie i CERTYFIKAT
- Po szkoleniu możesz podjąć staż z zatrudnieniem lub zatrudnienie w obszarach związanych z tematyką szkolenia

Wymagania

OFERTA SKIEROWANA DO OSÓB:
- Bezrobotnych z woj. świętokrzyskiego
- W wieku aktywności zawodowej
- Posiadających aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- Nie korzystających z żadnej formy aktywizacji (np. WTZ, projekty finansowane ze środków publicznych), których kompleksowe formy wsparcia są/były zbieżne ze wsparciem planowanym w ramach Projektu)

* Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych