projektpraca.eu

Higienistka stomatologiczna (nauka)

Centrum Edukacji Pro Civitas
  • Dodano: 08 listopada 2018
  • Ważna do: 14 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Medyczna Szkoła Policealna Centrum Edukacji ?Pro Civitas? to: - kształcenie w zawodach potrzebnych na rynku pracy oraz zdobycie UPRAWNIEŃ PAŃSTWOWYCH, - zajęcia prowadzone przez praktyków w danej dziedzinie, - szansa na zdobycie cennego doświadczenia już w trakcie nauki, umowy partnerskie z najlepszymi ośrodkami medycznymi w zakresie praktyk i staży, - elastyczność i nowoczesność w podejściu do edukacji osób dorosłych, - transparentność w zakresie kosztów nauki ? NAUKA CAŁKOWICIE ZA DARMO (pisemna gwarancja bezpłatności), - działanie ? wspieramy aktywność poza szkołą w obszarze eventów dobroczynnych, wolontariatu, akcji społecznych w zakresie poszanowania osób chorych, niepełnosprawnych, starszych. Zdecyduj, czy chcesz za darmo zdobyć zawód państwowy? Czy chcesz zdobywać wiedzę i rozwiązywać problemy w pozytywnej atmosferze? Proponujemy Ci wyższy wymiar edukacji! Dołącz do nas i bądź PRO! Zdobądź zawód: HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA (2 LATA) procivitas.edu.pl/rodzaje-szkol/szkoly-medyczne/higienistka-stomatologiczna Na tym kierunku nauczysz się samodzielnie wykonywać zabiegi profilaktyczno-lecznicze typu scaling, piaskowanie, irygacja, lakowanie czy lakierowanie na zlecenie lub pod nadzorem lekarza dentysty, wykonywać badania diagnostyczne zalecone przez lekarza dentystę , dokonywać bieżących przeglądów uzębienia. Ponadto pokażemy Ci jak doradzać pacjentom w zakresie higieny jamy ustnej, rodzajów fluoryzacji i profilaktyki próchnicy, charakteryzować stany chorobowe narządu żucia, przygotowywać gabinet i stanowisko pracy lekarza dentysty oraz obsługiwać urządzenia, aparaty i instrumenty dentystyczne. Praca: Higienistka stomatologiczna może znaleźć pracę w gabinetach dentystycznych publicznych zakładów opieki zdrowotnej, prywatnych gabinetach stomatologicznych, poradniach i klinikach dentystycznych, gabinetach profilaktyki zdrowotnej i pomocy przedlekarskiej w przedszkolach i szkołach. Szkoła całkowicie bezpłatna: 0 zł - wpisowe 0 zł - czesne 0 zł - legitymacja i indeks 0 zł - zaświadczenia 0 zł - egzaminy i poprawki Żadnych kar za zerwanie umowy, czy niską frekwencję! Zapisz się już dziś: procivitas.edu.pl/rekrutacja lub odwiedź nas: Centrum Edukacji "Pro Civitas? ? Szkoły Policealne w Kielcach ul. Paderewskiego 9/4 w Kielcach, naprzeciwko CitiPark procivitas.edu.pl facebook.com/szkolaprocivitas

Wymagania

Wykształcenie na poziomie minimum średnim.