Bezpłatny kurs spawania MAG z rysunkiem technicznym oraz TIG stal czarna i nierdzewna (+stypendium, zwrot kosztów dojazdu)

Centrum Kształcenia Ustawicznego "BUDOWLANKA" Kielce
  • Dodano: 31 stycznia 2023
  • Ważna do: 28 lutego 2023

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy na BEZPŁATNY Kurs spawania blach i rur spinami pachwinowymi metodą MAG 135 wraz
z modułem rysunku technicznego oraz Kurs spawania blach i rur spinami pachwinowymi metodą TIG 141
w grupie materiałowej FM1 (stale niskowęglowe) oraz FM5 (stale wysokostopowe)

W ramach projektu zapewniamy:

  • kurs wraz ze stypendium szkoleniowym 12,40zł\h
  • 3-miesieczny staż zawodowy (2131,12zł/m-c)
  • zwrot kosztów dojazdu na kurs i staż,
  • catering,
  • doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy,
  • ubezpieczenie, badania lekarskie
  • materiały dydaktyczno-szkoleniowe, odzież ochronna,
  • Egzamin po którym uczestnicy otrzymają Książkę Spawacza oraz aż 3 Certyfikaty Sieci Badawczej Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa w Gliwicach.

Oferujemy staże zawodowe z możliwością zatrudnienia!

BIURO PROJEKTU:
Centrum Kształcenia Ustawicznego "BUDOWLANKA"
ul. Kołłątaja 7, 25 - 715 Kielce.
e-mail: przepisnarozwojzawodowy@gmail.com
tel: 601-152-488 ; 518-193-159

Kurs realizowany jest w ramach projektu „Przepis na zawodowy rozwój” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi priorytetowej: RPSW.10.00.00 Otwarty rynek pracy, Działania: RPSW.10.02.00 Działania na rzecz podniesienia aktywności zawodowej osób powyżej 29 roku życia, Poddziałania: RPSW.10.02.01 Wsparcie aktywności zawodowej osób powyżej 29 roku życia pozostających bez zatrudnienia. Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego 2014-2020.

Wymagania

Rekrutujemy osoby zamieszkałe na terenie województwa świętokrzyskiego, w wieku powyżej 29 lat, osoby bezrobotne, osoby długotrwale bezrobotne, osoby bierne zawodowo, osoby posiadające niskie kwalifikacje.

W szczególności zapraszamy kobiety, osoby niepełnosprawne, osoby w wieku powyżej 50 lat oraz osoby które utraciły zatrudnienie po 1 marca 2020 r. wskutek pandemii COVID-19!