Bezpłatne szkolenie: Zaawansowana obsługa komputera dla pracowników ochrony

Agencja FFM
  • Dodano: 14 lipca 2021
  • Ważna do: 28 lipca 2021

Opis stanowiska pracy

Podnieś swoje kwalifikacje i zwiększ szanse na zatrudnienie??
"OBSŁUGA KOMPUTEROWA DLA PRACOWNIKÓW OCHRONY"
Oferujemy:
- przeszkolenie w w/w zakresie
- stypendium szkoleniowe
-ubezpieczenie NNW
- po szkoleniu możesz podjąć ZATRUDNIENIE w obszarach związanych z tematyką szkolenia.
????Oferta skierowana do bezrobotnych osób z woj. świętokrzyskiego posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, będących w wieku aktywności zawodowej.
*Szkolenie w ramach projektów współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Zadzwoń i dowiedz się więcej.
? 534 036 447
???? kielce@ffm.pl
????ul. Planty 16c/5, Kielce

Wymagania

Oferta skierowana do :
-osób bezrobotnych osób z woj. świętokrzyskiego
-posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
-będących w wieku aktywności zawodowej.