Bezpłatne szkolenie dla studentów / absolwentów z orzeczeniem o niepełnosprawności!

FFM
  • Dodano: 23 czerwca 2022
  • Ważna do: 07 lipca 2022

Opis stanowiska pracy

Bezpłatne szkolenie dla Absolwentów szkół wyższych + STYPENDIUM !

OFERTA BEZPŁATNEGO SZKOLENIA DLA STUDENTÓW OSTATNIEGO ROKU STUDIÓW I ABSOLWENTÓW DO 5 LAT OD UKOŃCZENIA SZKOŁY WYŻSZEJ!

SPECJALISTA OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO Z ELEMENTAMI GRAFIKI KOMPUTEROWEJ .

Po zakończonym szkoleniu dajemy możliwość odbycia kierunkowego stażu zawodowego.

Wymagania

WYMAGANIA:

- dobra znajomość obsługi komputera,
- pozytywne nastawienie do zdobywania nowych umiejętności
- odpowiedzialność, terminowość, skrupulatność,
- zmysł estetyczny,
- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- status osoby biernej zawodowo.
- oferta skierowana do studentów absolwentów uczelni
wyższej do 5 lat od ukończenia studiów!

OFERUJEMY:

- 3 miesięczny staż zawodowy ze stypendium stażowym. Po
  zakończonym stażu możliwość zatrudnienia.
- 3 tygodniowe płatne przeszkolenie do podjęcia stanowiska z
  zagadnień : PROWADZENIA SKLEPU INTERNETOWEGO, OBSŁUGI
  KLIENTA, MARKETINGU I GRAFIKI KOMPUTEROWEJ NA POTRZEBY
  PROWADZENIA E-SKLEPU.
- w ramach przeszkolenia wypłacone zostanie stypendium
- na czas szkolenia opłacamy składki na ubezpieczenia oraz
  gwarantujemy ubezpieczenie od Następstw nieszczęśliwych
  wypadków.
- gwarantujemy materiały szkoleniowe oraz CERTYFIKAT.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres kielce@ffm.pl w tytule : SPECJALISTA OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO.

Zapraszamy do kontaktu:

534 036 447
739 976 571
kielce@ffm.pl

Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności

* zgodnie z Regulaminem projektu