projektpraca.eu

Bezpłatne szkolenia językowe i komputerowe

Fundacja Challenge Europe
  • Dodano: 05 listopada 2019
  • Ważna do: 05 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Chcesz nauczyć się ZA DARMO języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego?

Zależy Ci, by sprawniej posługiwać się komputerem?

Masz więcej niż 25 lat, posiadasz wykształcenie maksymalnie średnie, mieszkasz, kształcisz się lub

pracujesz w Kielcach lub na terenie gmin: Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Masłów, Miedziana Góra, Morawica, Piekoszów, Sitkówka-Nowiny, Strawczyn lub Zagnańsk?

Zgłoś się do nas i skorzystaj z BEZPŁATNYCH szkoleń językowych i komputerowych!

W ramach wsparcia oferujemy:

- bezpłatne szkolenia językowe (język angielski, niemiecki, francuski)

- bezpłatne kursy komputerowe ICT

Udział w szkoleniach jest całkowicie bezpłatny.

Nie zwlekaj i zgłoś się już dzisiaj - liczba miejsc jest ograniczona!

Szczegółowe informacje są dostępne w Biurze Projektu: Kielce Al. IX Wieków Kielc 6/17 (biurowiec Becher Platinum 6/17; wejście od ul. Cichej, II piętro. tel.: 41 24 26 900, 503 400 310, e-mail: poliglota@fundacjachallenge.org

Projekt "Kwalifikacje językowe i cyfrowe szansą mieszkańców KOF!? realizowany przez Fundację Challenge Europe w partnerstwie z International House Elżbieta Wojsa oraz HDA Centrum Szkolenia, Doradztwa Finansowego i Biznesu Hubert Durlik na podstawie Umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego, w ramach Osi Priorytetowej RPSW. 8. Rozwój edukacji i aktywne społeczeństwo, Działanie: RPSW. 8.4. Kształcenie ustawiczne osób dorosłych, Poddziałanie: RPSW. 8.4.3 Podnoszenie umiejętności lub kwalifikacji osób dorosłych w obszarze ICT i języków obcych poprzez realizację oddolnych inicjatyw edukacyjnych - ZIT (projekty konkursowe)

Wymagania

Zapraszamy osoby z następujących grup docelowych:

- osoby mieszkające, pracujące lub uczące się w Kielcach lub jednej z gmin: Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Masłów, Miedziana Góra, Morawica, Piekoszów, Sitkówka-Nowiny, Strawczyn lub Zagnańsk

- osoby w wieku 25 lat i więcej o niskich kwalifikacjach (wykształcenie maksymalnie średnie)

- osoby 50+ (nie ma ograniczeń co do wykształcenia!)