projektpraca.eu

Asystent osoby niepełnosprawnej - nauka za darmo

Centrum Edukacji Pro Civitas
  • Dodano: 14 lutego 2019
  • Ważna do: 20 marca 2019

Opis stanowiska pracy

Szkoła Policealna Centrum Edukacji ?Pro Civitas? w Kielcach to:

- kształcenie w zawodach potrzebnych na rynku pracy oraz zdobycie UPRAWNIEŃ PAŃSTWOWYCH,

- zajęcia prowadzone przez praktyków w danej dziedzinie,

- zajęcia w weekendy co dwa tygodnie,

- elastyczność i nowoczesność w podejściu do edukacji osób dorosłych,

- transparentność w zakresie kosztów nauki ? NAUKA CAŁKOWICIE ZA DARMO (pisemna gwarancja bezpłatności),

- rozwój osobisty ? jako jedyna szkoła nie skupiamy się tylko na podstawie programowej ? wymagamy od Was więcej ? wprowadzamy dodatkowe szkolenia branżowe, produktowe oraz konkursy.

Zdecyduj, czy chcesz za darmo zdobyć zawód państwowy? Czy chcesz zdobywać wiedzę i rozwiązywać problemy w pozytywnej atmosferze?

Proponujemy Ci wyższy wymiar edukacji!

Dołącz do nas i bądź PRO! Zdobądź zawód:

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ (1 ROK)

procivitas.edu.pl/rodzaje-szkol/szkoly-policealne-jednoroczne/asystent-osoby-niepelnosprawnej

Celem pracy asystenta osoby niepełnosprawnej jest pomoc w uzyskaniu jak największej samodzielności oraz niezależności osoby niepełnosprawnej. Asystent osoby niepełnosprawnej wspiera podopiecznego w realizacji programu rehabilitacji społecznej i zawodowej, a także medycznej. Inicjuje i wspiera aktywność rodziny, najbliższego otoczenia osoby niepełnosprawnej celem udzielania jej jak najefektywniejszej pomocy. Poprzez planowanie, kontrolowanie, tworzenie indywidualnego planu pomocy włącza osobę niepełnosprawną w programy instytucji i placówek świadczących usługi kompleksowej rehabilitacji medycznej, społecznej i zawodowej.

Praca ? Perspektywy zatrudnienia:

Miejsce pobytu podopiecznego (dom, sanatorium, szpital, zakłady opiekuńcze, zakłady pomocy społecznej, internat, akademik), jest związana z dużą samodzielnością podejmowania decyzji, wiąże się jednak z wymogiem ścisłej współpracy interdyscyplinarnej z różnymi specjalistami i instytucjami pracującymi na rzecz osób niepełnosprawnych.

Szkoła całkowicie bezpłatna:

0 zł - wpisowe

0 zł - czesne

0 zł - legitymacja i indeks

0 zł - zaświadczenia

0 zł - egzaminy i poprawki

Żadnych kar za zerwanie umowy, czy niską frekwencję!

Zapisz się już dziś: procivitas.edu.pl/rekrutacja

lub odwiedź nas:

Centrum Edukacji "Pro Civitas? ? Szkoły Policealne w Kielcach

  1. Paderewskiego 9/4 w Kielcach, naprzeciwko CitiPark

procivitas.edu.pl

facebook.com/szkolaprocivitas

Wymagania

Wykształcenie na poziomie średnim.