Oligofrenopedagog - terapeuta osoby głęboko niepełnosprawnej

ORETW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem
  • Dodano: 26 marca 2024
  • Ważna do: 05 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Praca na zlecenie od drugiego tygodnia kwietnia do połowy czerwca polegająca na asyście i wprowadzaniu terapii usprawniającej z dorosłym chłopakiem z głęboką niepełnosprawnością intelektualną i autyzmem. Porusza się samodzielnie ale wymaga chodzenia pod rękę, momentami podtrzymywania z uwagi na chwiejny ruch. Spokojny, żadnych zachowań agresywnych, pampersowany, bardzo zadbany młody podopieczny (niecałe 30 l.)

Praca w dni powszednie od poniedziałku do piątku 7.30 - 14.30 we wskazanym okresie czasu.

Wymagania

Potwierdzone wykształcenie do pracy z osobami niepełnosprawnymi oraz doświadczenie praktyczne. Wysoki poziom kultury osobistej, spokój i odpowiedzialności za człowieka w pełni zależnego od opiekuna. Pogodne nastawienie, umiejętność organizowania dnia i wprowadzania elementów terapii i usprawniania z wykorzystaniem infrastruktury, pomocy i sprzętu Ośrodka na kieleckim Słowiku, ul. Krakowska 360. Brak obaw przed spełnianiem ewent. czynności higienicznych (zmiana pampersa, przebranie, nakarmienie).

Oferujemy wsparcie stałej kadry dydaktycznej ORETW, która zna podopiecznego z czasów szkolnych, a on zna otoczenie i lubi u nas przebywać.