projektpraca.eu

Rejestratorka medyczna

FFM
  • Dodano: 24 kwietnia 2024
  • Ważna do: 08 maja 2024
908
2024-04-24 2024-05-08

Opis stanowiska pracy

Opis:

Rejestracja pacjentów : bezpośrednia, telefoniczna, mailowa

- Nadzór nad papierową i elektroniczną dokumentacją medyczną oraz jej archiwizacja

- Wydawanie, kserowanie dokumentacji medycznej

- Udzielanie informacji na temat świadczonych usług

- Obsługa programu medycznego

Wymagania

Wymagania:

- mile widziane doświadczanie w pracy biurowej, rejestracji, obsłudze klienta

- znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

- komunikatywność i wysoka kultura osobista

- dokładność

- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

- Status osoby bezrobotnej

Oferujemy:

- umowę stażowa

- stypendium stażowe comiesięczne,

- po stażu możliwość stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

- możliwość zdobycia cennego doświadczania

- wsparcie opiekuna stażysty,

- wsparcie trenera pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania cv na adres mailowy : kielce@ffm.pl  bądź za pośrednictwem portalu.

Kontakt :

739 976 571

kielce@ffm.pl

w tytule wiadomości proszę wpisać: Rejestratorka medyczna

*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.

Kontakt z pracodawcą

️739 976 571

Adres e-mail