projektpraca.eu

Pracownik obsługi sklepu internetowego e-commerce

AZ FFM
  • Dodano: 20 marca 2024
  • Ważna do: 03 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

Poszukiwany:

PRACOWNIK OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO E-COMMERCE

Chcesz podjąć zatrudnienie w branży e-commerce, ale brakuje ci doświadczenia?

Skorzystaj z oferty stażu w ramach projektu aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Opis:

  • Dodawanie i edycja produktów do sklepów internetowych
  • Opisywaniu produktów oraz kategorii
  • Sporządzanie ofert
  • Realizowanie zamówień
  • Drobna edycja grafik informacyjnych
  • Dbanie o estetyczny wygląd strony internetowej

Czego wymagamy?

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności- WARUNEK KONIECZNY*
  • Osoby bierne zawodowo w wieku aktywności zawodowej
  • Mile widziani studenci ostatniego roku nauki oraz absolwenci do 5 lat od ukończenia szkoły wyższej

Co oferujemy?

  • Płatny staż w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca pod okiem opiekuna z wieloletnim doświadczeniem w branży e-commerce
  • Wsparcie trenera pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania cv na adres:

KIELCE@FFM.PL z dopiskiem Staż e-commerce

534-036-447

* Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych