projektpraca.eu

Asystent księgowy - kontroler finansowy. Praca zdalna

AZ FFM
  • Dodano: 26 kwietnia 2024
  • Ważna do: 10 maja 2024
345
2024-04-26 2024-05-10

Opis stanowiska pracy

Oferta stażu na stanowisku:
ASYSTENT KSIĘGOWY- KONTROLER FINANSOWY

ZADANIA:
-Wprowadzanie danych do systemów księgowych i arkuszy kalkulacyjnych,
-Pomoc w przygotowywaniu prostych raportów finansowych i analiz kosztów,
-Wsparcie w procesie fakturacji i zarządzaniu dokumentacją księgową,
-Weryfikowanie poprawności wystawionych faktur, rozliczeń dziennych ect.

Wymagania

OCZEKIWANIA:
-Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
-Obsługa arkuszy arkuszy kalkulacyjnych,
-Podstawowa znajomość praktyk i zasad księgowych,
- Mile widziana Podstawowa znajomość zasad podatku VAT.
- Zdolność analitycznego myślenia,
- Podstawowa znajomość języka angielskiego.
- Skrupulatność, dokładność i obowiązkowość.
- Umiejętność organizacji pracy własnej.
- Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności- WARUNEK KONIECZNY*
- Miejsce zamieszkania w woj. świętokrzyskim

Oferujemy:
• 3-miesięczne wdrożenie na stanowisku w oparciu o staż zawodowy.
• Staż w formie zdalnej.
• Stypendium stażowe,
• Po stażu możliwość stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• UWAGA!! Dla osób bez doświadczenia zapewniamy 3 tygodniowe PŁATNE przeszkolenie obejmujące STYPENDIUM oraz UBEZPIECZENIE !

*Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
W TYTULE WIADOMOŚCI PROSIMY PODAĆ NAZWĘ STANOWISKA.

Kontakt:
534-036-447
739 976 571

Kontakt z pracodawcą

534 036 447

Adres e-mail

kielce@ffm.pl