projektpraca.eu

PROJEKT Informacyjny/umowa o pracę

Call&More
  • Dodano: 16 stycznia 2017
  • Ważna do: 31 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Zależy Ci na stabilizacji zawodowej? Jeszcze dziś prześlij nam swoją aplikację. Wspierając Ciebie zapewniamy: $ Najwyższą stawkę godzinową bądź stałą podstawą - formę rozliczenia wybierasz sam ! ( 1500 ZŁ) $ UWAGA TYLKO U NAS - GWARANTOWANA PROWIZJA bez względu na wynik

Wymagania

A po za tym : # Stabilne warunki zatrudnienia - składki ZUS # Luźna atmosfera/ zabawy / konkursy/ świętujemy urodziny # Przyjazny zespół nastawiony na humor w pracy # Profesjonalne szkolenia i warsztaty rozwijające Twoje umiejętności # Elastyczność w ustalaniu godzin pracy # Realną szansę rozwoju ? możliwość awansu Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Przed spotkaniem sprawdź nas na FB https://www.facebook.com/callandmore/ Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r., Dz.U. nr 133, poz. 883)