projektpraca.eu

Przedstawiciel Handlowy (D2D)

Netcity
  • Dodano: 13 stycznia 2017
  • Ważna do: 01 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Obowiązki: ?prezentowanie oferty handlowej klientom indywidualnym i firmom ?doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów ?aktywne pozyskiwanie nowych klientów ?budowanie i umacnianie relacji z klientami ?koordynowanie wdrażania realizacji zamówienia

Wymagania

Wymagania: ?umiejętność nawiązywania relacji z innymi ludźmi, otwartość i komunikatywność ?inicjatywa i przedsiębiorczość ?dobra organizacja czasu pracy oraz wysoka kultura osobista ?sumienność ?mile widziane doświadczenie jako przedstawiciel handlowy sprzedaży bezpośredniej dla klienta indywidualnego ?prawo jazdy kat. B Oferujemy: ?bardzo dobre warunki finansowe, w tym stała kwota wynagrodzenia i premie ?narzędzia pracy niezbędne do kontaktu i obsługi klientów (auto, telefon, komputer) ?dla aktywnych wsparcie w postaci zleceń do obsługi ?elastyczny czas pracy. Jeżeli uważasz, że możesz nas wesprzeć swoją wiedzą i doświadczeniem, wyślij CV na adres praca@netcity.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"