Bezpłatny kurs spawania ze stypendium, dla chętnych 3-miesięczny STAŻ !!!

Centrum Kształcenia Ustawicznego ?BUDOWLANKA?
  • Dodano: 12 stycznia 2017
  • Ważna do: 19 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

W ramach Projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Poddziałanie: 1.2.2 Wsparcie udzielane z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych ZAPRASZAMY kobiety, mężczyzn oraz osoby niepełnosprawne do wzięcia udziału w bezpłatnych kursach spawalniczych oraz 3-miesięcznych stażach. W RAMACH PROJEKTU ZAPEWNIAMY: - Stypendium szkoleniowe 8,26zł/h - Zwrot kosztów dojazdu - Catering - Pośrednictwo pracy, Diagnozę potrzeb (dopasowanie profilu zawodowego), Indywidualne doradztwo zawodowe - Ubezpieczenie NNW - Badania lekarskie - Materiały Szkoleniowe - Podręczniki do nauki zawodu - Ubrania ochronne - Egzamin, po którym uczestnicy otrzymają Książkę Spawacza oraz Certyfikat z Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach - oraz dla chętnych 3-miesięczny STAŻ ze stypendium 1600zł/miesiąc, zwrotem kosztów dojazdu i/lub opieki nad dziekiem/osobą zależną oraz z ubezpieczeniem NNW, badaniami lekarskimi i ubraniami ochronnymi. Oferujemy: -Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG z rysunkiem technicznym -Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG z cięciem termicznym (tlen i plazma) -Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG. BIURO PROJEKTU: Centrum Kształcenia Ustawicznego BUDOWLANKA ul. Kołłątaja 7, 25-715 Kielce tel: 601 - 152 - 488; 796-022-288 cku-budowlanka@wp.pl; europejskiecentrumspawalnictwa@gmail.com

Wymagania

Rekrutujemy osoby zamieszkałe na terenie woj. świętokrzyskiego, do 29 roku życia, pozostające bez zatrudnienia, nie kształcące i nie szkolące się, bierne zawodowo.