projektpraca.eu

Serwisant Maszyn

BOSKY Sp. z o.o.
  • Dodano: 12 stycznia 2017
  • Ważna do: 31 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA: *Najważniejsze zadania: - przeglądy techniczne, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, audyty; - rozwiązywanie bieżących problemów technicznych i operacyjnych; - montaże nowych urządzeń i instalacji; - doradztwo i diagnozy techniczne; - raportowanie i sprawozdawczość działań serwisowych; - przeprowadzanie testów oraz pokazów maszyn w firmie i u Klienta; - budowanie i podtrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientami.

Wymagania

WYMAGANIA: - wykształcenie techniczne; - komunikatywność, zapał i duża energia do pracy; - wiedza z zakresu elektroniki, elektryki, mechaniki; - skuteczność i pozytywne nastawienie do sukcesu; - znajomość języka angielskiego; - gotowość do częstych podróży na terenie całej Polski i pracy w nienormowanym czasie; - prawo jazdy kat. B poparte kilkuletnim doświadczeniem w prowadzeniu samochodu; - wysoka kultura osobista. OFERUJEMY: - umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku; - stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku; - niezbędne narzędzia pracy; - szkolenia w Polsce i za granicą; - wynagrodzenie podstawowe oraz premie. CV i LIST MOTYWACYJNY Z PODANIEM OCZEKIWAŃ FINANSOWYCH, PROSIMY O PRZESYŁANIE NA ADRES: rekrutacja@bosky.pl