projektpraca.eu

Kierownik restauracji

restauracja
  • Dodano: 05 stycznia 2017
  • Ważna do: 29 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika Restauracji, będzie odpowiedzialna między innymi za: ? Organizację pracy oraz kompleksowe zarządzanie restauracją - realizację wyznaczonego budżetu oraz odpowiedzialna za wyniki finansowe, stany magazynowe restauracji ? Działania marketingowe i sprzedażowe z nastawieniem na wyniki, kreowanie wizerunku firmy i dbanie o jej rozwój, ? Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze gastronomii, ? Dążenie do zapewnienia satysfakcji klientów, ? Ustalanie i kontrola grafików personelu. Oferujemy: -Stałą pracę w stabilnej firmie będącej liderem w branży gastronomicznej ? Samodzielność i swobodę działania, ? Atrakcyjne warunki współpracy, pełny etat/umowa o pracę + premie za dobre wyniki sprzedażowe, ? Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Wymagania

Oczekujemy: - Doświadczenia na stanowisku kierowniczym ? Znajomości programów gastronomicznych ? Umiejętności ustalania priorytetów oraz koncentracji na celach, ? Bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności zarządzania zespołem, ? Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i reagowania na zmiany, ? Umiejętności negocjacyjnych oraz doświadczenia w pracy z dostawcami