projektpraca.eu

Specjalista ds. obsługi klienta - 13 PLN za godzinę

Premium Contact Center
  • Dodano: 05 stycznia 2017
  • Ważna do: 20 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko TELEFONICZNY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA do realizacji prostych projektów informacyjnych (ankiety/wywiady itp.) kierowanych do środowisk medycznych. Nie wymagamy statusu ucznia/studenta. Nie określamy górnej granicy wiekowej. Wystarczy abyś miał dobrą dykcję. Oferujemy: -stałą stawkę godzinową 13 PLN za godzinę -stabilne warunki zatrudnienia ? ZUS -liczne konkursy i atrakcyjne nagrody -realizację łatwych i przyjemnych projektów kierowanych do wyspecjalizowanej grupy docelowej (lekarze itp.) -szkolenie wprowadzające -stałą opiekę i pomoc Koordynatora i Team Leadera -niezbędne narzędzia pracy -pracę w energicznym zespole w kameralnej atmosferze -atrakcyjną lokalizację (ścisłe centrum ? biuro przy ul .Sienkiewicza)

Wymagania

-umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów -wysoka kultura osobista -dobra dykcja -podstawowa znajomość obsługi komputera -obowiązkowość -entuzjazm i zaangażowanie -pozytywne nastawienie do pracy