projektpraca.eu

Automatyk - Programista

Manix Automatyka i Budowa Maszyna
  • Dodano: 04 stycznia 2017
  • Ważna do: 31 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Firma Manix Automatyka i Budowa Maszyn zajmuje się budową maszyn i urządzeń do przemysłu głównie motoryzacyjnego.W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób na stanowisko automatyka. Opis stanowiska: - programowanie sterowników paneli operatorskich PLC (Siemens, Omron) - kontrola maszyn i urządzeń - nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn produkcyjnych - testowanie i wdrażanie oprogramowania

Wymagania

Oczekiwania od kandydatów: - minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowisku automatyka przy uruchomieniu systemów sterowania (studentów bez doświadczenia) - umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych - zdolność analitycznego myślenia - wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, elektryki i automatyki - zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność - gotowość do krótkich wyjazdów służbowych - prawo jazdy kat. B Kandydatom oferujemy: - atrakcyjny system wynagrodzeń - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na email.