projektpraca.eu

Praca Biurowa dla studentów zaocznych- Telefoniczna

Spółka Kielce
  • Dodano: 04 stycznia 2017
  • Ważna do: 04 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiadać za prowadzenie telefonicznych negocjacji z dłużnikami, zapisywanie rezultatów połączeń w dedykowanej aplikacji, motywowanie swoich rozmówców do spłaty, realizowanie wyznaczonych norm, w tym planów w zakresie odzyskanych kwot w zamian za co oferujemy: przejrzyste i atrakcyjne warunki wynagrodzenia, pensja podstawowa + premia uzależniona od osiąganych wyników, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę( początkowo okres próbny), ciągły rozwój dzięki rozbudowanemu systemowi szkoleń, realną możliwość awansu, pracę w dogodnej lokalizacji.

Wymagania

jeżeli: konsekwentnie dążysz do realizacji wyznaczonych celów, masz wysokie zdolności interpersonalne, nie boisz się wyzwań i biegle obsługujesz komputer a dodatkowo posi8adasz doświadczenie w branży windykacyjnej( mile widziane) CV opisane imieniem i nazwiskiem proszę kierować na adres: biuro@cuf.kielce.pl