projektpraca.eu

Specjalista ds. obsługi klienta / SOK/R KIELCE/2017/01

DS Smith
  • Dodano: 04 stycznia 2017
  • Ważna do: 25 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie: ?Realizacja zamówień klientów oraz śledzenie etapów ich realizacji ?Monitorowanie zapasów wyrobu gotowego ?Sporządzanie kalkulacji i ofert cenowych ?Realizacja budżetu sprzedaży ?Wdrażanie nowych projektów ?Współpraca z innymi komórkami firmy

Wymagania

?Wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie handlowe, ekonomiczne ?Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym ze sprzedażą (dodatkowym atutem będzie znajomość branży opakowaniowej) ?Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość drugiego języka obcego (niemieckiego) ?Praktyczna znajomość Pakietu MS Office ?Doskonała organizacja pracy własnej ?Zaangażowanie, wytrwałość, dobra organizacja pracy, łatwość w nawiązywaniu dobrych relacji z Klientami ?Odpowiedzialność, dyspozycyjność ?Umiejętność pracy pod presją czasu i radzenia sobie w trudnych sytuacjach Oferujemy: ?Ciekawą pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie ?Możliwość rozwoju zawodowego ?Zapewniamy umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie Prosimy o aplikowanie (CV) mailowo. W tytule maila proszę zamieścić nr ref. ogłoszenia SOK/R KIELCE/2017/01.