projektpraca.eu

Konsultant Telefoniczny ? podstawa 13 PLN za godzinę!

Premium Contact Center
  • Dodano: 02 stycznia 2017
  • Ważna do: 15 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Otwieramy drugą część rekrutacji na styczeń 2017 - poszukujemy osób na stanowisko Konsultant Telefoniczny do realizacji prostych projektów informacyjnych, kierowanych do osób indywidualnych oraz środowiska medycznego (lekarze). Oferujemy: ? stawkę podstawową w wysokości aż 13 PLN za godzinę! ? wynagrodzenie uzależnione od ilości godzin pracy ? liczne konkursy z atrakcyjnymi i wartościowymi nagrodami ? stabilne warunki zatrudnienia - składki ZUS ? wolne niedziele i święta kalendarzowe ? szkolenie wprowadzające ? niezbędne narzędzia pracy ? możliwość rozwoju zawodowego i awansu ? pracę w energicznym zespole w kameralnej, miłej atmosferze ? elastyczny grafik ? możliwość pogodzenia pracy z innymi zajęciami i edukacją ? firmową kawę i herbatę w przytulnym otoczeniu ? lokalizację w ścisłym centrum Kielc (ul. Sienkiewicza)

Wymagania

? umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów ? dobra dykcja ? podstawowa znajomość obsługi komputera ? pozytywne nastawienie do pracy