projektpraca.eu

Przedstawiciel Handlowy

Drukarnia PIRANIA
  • Dodano: 30 grudnia 2016
  • Ważna do: 31 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby komunikatywnej, kreatywnej i ambitnej. Jeśli pracujesz/ pracowałaś(eś) na stanowisku Przedstawiciela Reklamowego w branży reklamowej, chcesz bardziej rozwinąć swoje umiejętności i dobrze zarabiać oferujemy Ci pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku. Praca w biurze przy ulicy 1 Maja w Kielcach i Ostrowcu Świętokrzyskim oraz w terenie. Zakres obowiązków na stanowisku: Działania sprzedażowe i kontakt z klientami Pozyskiwanie i obsługa nowych klientów Sporządzanie ofert Prezentacja i promocja firmy

Wymagania

Minimum 2-letniej w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży reklamowej Wykształcenia wyższego lub wyższego niepełnego Umiejętności prowadzenia aut, prawo jazdy kat.B / do dyspozycji auto firmowe/ Dobrej organizacji pracy Oferujemy: Komputer i telefon służbowy Normowany czas pracy (8h), pracę od poniedziałku do piątku. Atrakcyjne wynagrodzenie Zatrudnienie z umową Przyjazną atmosferę Jeśli jesteś pewny/(a), że to ta praca jest właśnie dla Ciebie, wyślij swoje CV i umotywuj dlaczego chciał(a)byś dołączyć do naszego zespołu oraz co możemy zyskać dzięki Twojej osobie. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Reklamową Pirania siedzibą w Kielcach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)?