projektpraca.eu

Samodzielna księgowa

Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 29 grudnia 2016
  • Ważna do: 31 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na rynku polskim firmą w dziedzinie higieny i bezpieczeństwa produkowanej żywności. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do Naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: Samodzielna Księgowa Osoba zatrudniona tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółki z ograniczoną odpowiedzialnością; Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi; Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego (zakup krajowy, wewnątrzwspólnotowe nabycie towarów, sprzedaż). Dokonywanie rozliczeń operacji księgowych, weryfikacja i uzgadnianie sald; Roczne zamykanie ksiąg rachunkowych i sporządzanie sprawozdań finansowych; Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS). Oferujemy: Umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się spółce będącej jednym z liderów rynku. Atrakcyjne warunki zatrudnienia. Szkolenia związane z danym stanowiskiem.

Wymagania

Wymagania: Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość). Co najmniej 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości, w firmie prowadzącej pełną księgowość. Znajomość programu Rewizor, Gratyfikant. Praktyczna wiedza z zakresu podatków VAT, CIT. Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości. Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel Profil kompetencyjny: Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność. Zaangażowanie, rzetelność, bezkonfliktowość Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne. Doskonała organizacja czasu pracy. Umiejętność pracy w zespole.