projektpraca.eu

lekarz wideokonsultant

Polskie Serwisy Telemedyczne
  • Dodano: 29 grudnia 2016
  • Ważna do: 28 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy: Lekarzy różnych specjalności Wideokonsultacje - innowacyjna praca dodatkowa Region: cała Polska Pracodawca: POLSKIE SERWISY TELEMEDYCZNE- konsultacje telemedyczne - cała Polska Specjalizacja: Medycyna rodzinna, Choroby wewnętrzne, Pediatria, Neonatologia, Specjalista Chorób Zakaźnych, Kardiologia, Laryngologia, Alergologia, Pulmonologia, Psychiatria, Seksuologia, Psychologia, Położnictwo i ginekologia, Diabetologia, Urologia, Nefrologia, Ortopedia, Okulistyka, Reumatologia, Radiologia, Dietetyka, Farmacja, Rehabilitacja, i inne. Pracodawca: POLSKIE SERWISY TELEMEDYCZNE(TelefondoDoktora.pl, DiagnoFON.pl, EKGprzezTelefon.pl, Lecz24.pl) ? Praca polega na udzielaniu wideokonsultacji pacjentom. Pracować można z każdego miejsca na świecie z dostępem do internetu. Zarobki uzależnione od ilości udzielanych wideokonsultacji. Możliwość płatnych dyżurów w atrakcyjnym systemie zmianowym (oferta szczególnie kierowana do lekarzy rodzinnych, internistów, pediatrów) ?miejsce pracy: dowolne ?godziny pracy: dowolne ?zarobki: uzależnione od liczby udzielonych konsultacji. Wymagane: ? doświadczenie w pracy jako lekarz ?pozytywne nastawienie do pacjentów POLSKIE SERWISY TELEMEDYCZNE to innowacyjny StartUp pozwalający na konsultacje medyczne online. Umożliwiamy pacjentom kontakt z lekarzem lub innym specjalistą medycznym poprzez stronę www i aplikację mobilną. Serwis jest skoncentrowany na udzielaniu prostych porad medycznych , profilaktyki medycznej, interpretacji wyników badań. Dzięki Wideokonsultacjom pacjenci oszczędzają czas i pieniądze, nie musząc udawać się do szpitala/gabinetu po prostą poradę.

Wymagania

dyplom ukończenia studiów medycznych/mile widziana specjalizacja