projektpraca.eu

Magazynier - zaopatrzeniowiec

DOTO POLSKA Sp. z o.o.
  • Dodano: 15 grudnia 2016
  • Ważna do: 31 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY: ? Umowa o pracę, ? Stabilne zatrudnienie, ? Praca w miłej atmosferze, ? Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego. OPIS STANOWISKA: ? Praca w firmie zajmującej się produkcją stolarki PCV i ślusarki aluminiowej, ? Praca na hali, ? Prowadzenie korespondencji z dostawcami materiałów i odbiorcami, ? Prawidłowe sporządzanie zamówień na materiały i wyroby pod względem ilościowym, jakościowym i terminowym, ? Bieżąca kontrola stanów magazynowych, ? Przestrzeganie procedur ze szczególnym uwzględnieniem procedur zapewnia jakości wyrobu przekazywanego dla Zleceniodawcy, ? Znajomość na bieżąco systemów stolarki PCV i ślusarki aluminiowej (lub chęć przyuczenia się), ? Przestrzeganie przepisów BHP, ? Pakowanie towaru, ? Przyjmowanie dostaw, ? Praca przy załadunku oraz rozładunku towaru, ? Utrzymywanie porządku na magazynie.

Wymagania

WYMAGAMY: ? Chęć do pracy, ? Odpowiedzialność, dyspozycyjność, sumienność, ? Dbałość o powierzone mienie, ? Umiejętność pracy w grupie, ? Mile widziane doświadczenie w podobnej branży, ? Brak przeciwwskazań do prac magazynowych, ? Uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane), ? Prawo jazdy kat. B (mile widziane), ? Znajomość obsługi komputera - pakiet Office, ? Obsługa programu magazynowego.