Projekt Praca Radio Kielce
MUP Kielce

Tel.: 41 36-30-529
Fax: 41 344-23-68
E-mail: gielda@radio.kielce.pl

SIPH 1
Oferty pracy

nazwa stanowiska

Kierowca katB lub C

branża
Przemysł

kategoria
praca stała

opis zadań na stanowisku
Opis stanowiska:- odbiór od klientów zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego,- załadunki i rozładunki pojazdu,- sporządzanie dokumentacji.Wymagania:- prawo jazdy kat. B lub B + C (kurs na przewóz rzeczy),- umiejętność prowadzenia pojazdów dostawczych i ciężarowych,- min. 5 letni udokumentowany staż pracy na podobnym stanowisku,- dbałość o powierzone mienie,- zaświadczenie o niekaralności,- wysoka kultura osobista,- uczciwość i odpowiedzialność.Oferujemy:- umowę o pracę,- atrakcyjne wynagrodzenie,- nowoczesny samochód,- stabilne zatrudnienie. Rodzaj pracy: Pełny etat

wymagania
świadectwo o niekaralności, prawojazdy kat. B lub C, mile widziany kierowca z pomocnikiem

nazwa firmy poszukującej pracownika
MB Recycling

kontakt z pracodawcą
mail

Adres e-mail
karol.kondracki@utylizacja.org