projektpraca.eu

współpracownik międzynarodowego brokera

FinanzPartner
  • Dodano: 12 grudnia 2016
  • Ważna do: 31 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowy broker Finanzparter szuka osób chętnych do pracy w oparciu o system MLM

Wymagania

W związku z reformą emerytalną OFE dla obywateli Ukrainy (również tych przebywających w Polsce), Do funduszu emerytalnego będzie musiał przystąpić każdy obywatel od 18 do 35 roku życia (dobrowolnie 35-55 lat), również wszyscy którzy przebywają za granicą m.in. Polsce. Łącznie jest to około 20.000.000 ludzi. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami dla wstępującego do OFE. WSZYSCY, KTÓRZY WPROWADZALI REFORMĘ OFE W POLSCE DOBRZE WIEDZĄ, JAK DUŻE PIENIĄDZE MOŻNA ZAROBIĆ W KRÓTKIM CZASIE OFERUJEMY PRZESZKOLENIE I PRZYGOTOWANIE DO PRACY Kogo szukamy ? -WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH (osoby pełnoletnie) -osób dysponujących własnymi strukturami sprzedażowymi -managerów i agentów OFE - byłych i obecnych -osób, które miały do czynienia z reformą emerytalną w Polsce -agentów ubezpieczeniowych z Polski i Ukrainy -osób współpracujących z osobami, firmami z Ukrainy -pracodawców zatrudniających obywateli Ukrainy na terenie Polski -obywateli Ukrainy mieszkających ( również przebywających czasowo w Polsce) -osób mających rodzinę, przyjaciół na Ukrainie Brak znajomości języka ukraińskiego nie jest przeszkodą do podjęcia współpracy. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt .