projektpraca.eu

Menedżer Działu Sprzedaży

GP Soft
  • Dodano: 09 grudnia 2016
  • Ważna do: 31 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

GP Soft - dynamicznie rozwijającą się firma działającą w branży informatycznej poszukuje osoby z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem sprzedaży na stanowisko Menedżer Działu Sprzedaży. Od kandydata oczekujemy dużego zaangażowania, samodzielności w zarządzaniu, pomysłu na firmę i autorytetu. Menedżer inspiruje wzrost sprzedaży produktów Firmy, motywuje zespół i własnym przykładem uczy go jak osiągnąć sukces. Ze względu na swoją strategiczną pozycję jest odpowiedzialny za realizację celów sprzedażowych przez podległych pracowników i jest łącznikiem pomiędzy swoim zespołem a zarządem. Zakres obowiązków: - Kreowanie i wdrażanie strategii handlowej i rozwojowej Firmy oraz skupionych wokół niej produktów - Odpowiedzialność za realizację ustalonych planów sprzedażowych - Tworzenie i stosowanie działań marketingowych wspierających sprzedaż - Bieżące wsparcie zespołów sprzedażowych - Negocjacje z kluczowymi klientami - Badanie rynku i reagowanie na pojawiające się wyzwania

Wymagania

Od kandydata oczekujemy: - Minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego zdobytego w dziale sprzedażowym i praktyka w zarządzaniu zespołem - Wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność budowania relacji handlowych - Zdolności organizacyjne i przywódcze - Umiejętność wyciągania wniosków i wprowadzania zmian w działaniu celem poprawy efektu - Silna motywacja wewnętrzna ukierunkowana na osiąganie celów - Mile widziana znajomość j. angielskiego Oferujemy: - Ciekawą i pełną wyzwań pracę przy projektach nowych technologii - Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy - Atrakcyjne wynagrodzenie - Dużą decyzyjność i realne możliwości kształtowania biznesu - Szerokie możliwości rozwoju zawodowego oraz szkolenia doskonalące - Pracę w biurze Firmy w Kielcach Jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie, a Twoje kwalifikacje znajdują pokrycie z naszymi oczekiwaniami, już dziś wyślij nam swoją aplikację i umów się na spotkanie o pracę. Jak aplikować: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@gpsoft.pl z tematem "MENADŻER". Dokument CV powinien być opatrzony klauzulą odnośnie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji. Aplikacje bez tego dopisku nie zostaną rozpatrzone w procesie rekrutacji. Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.