projektpraca.eu

Cukiernik

Creator Sp. z o.o.
  • Dodano: 08 grudnia 2016
  • Ważna do: 15 grudnia 2016

Opis stanowiska pracy

W ramach projektu oferujemy: 1.Doradztwo zawodowe; 2.Kurs zawodowy, stypendium, zwrot kosztów dojazdu 3. Staż zawodowy - 4 miesiące,stypendium stażowe 4. Pośrednictwo pracy

Wymagania

1.osoby młode w wieku 15 ? 29 lat (wiek określany na podstawie daty urodzenia, w dniu przystąpienia do projektu) osoba spełniająca kryterium formalne numer 1: powinna ukończyć 15 rok życia i jednocześnie nie ukończyć 30 roku życia, 2.bez pracy, 3.zamieszkałe w rozumieniu KC na terenie obszarów wiejskich województwa świętokrzyskiego, ze szczególnym uwzględnieniem powiatów: buskiego, kazimierskiego, kieleckiego, opatowskiego, staszowskiego i włoszczowskiego, 4.Osoby o niskich kwalifikacjach. Projekt ?Od kwalifikacji do pracy? Realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy Poddziałanie 1.2.2 Wsparcie udzielone z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych Zapraszamy do kontaktu.