projektpraca.eu

Operator Koparko-Ładowarki, Operator Wózka Widłowego

Creator Sp. z o.o.
  • Dodano: 08 grudnia 2016
  • Ważna do: 15 grudnia 2016

Opis stanowiska pracy

W ramach projektu "Od kwalifikacji do pracy" oferujemy dla uczestników: Doradztwo zawodowe, Kursy zawodowe+stypendium+zwrot kosztów dojazdu, 4 miesięczny staż zawodowy + stypendium a także pośrednictwo pracy.

Wymagania

Zapraszamy osoby spełniające następujące kryteria: 1. osoby młode w wieku 15 ? 29 lat (wiek określany na podstawie daty urodzenia, w dniu przystąpienia do projektu) osoba spełniająca kryterium formalne numer 1: powinna ukończyć 15 rok życia i jednocześnie nie ukończyć 30 roku życia, 2.bez pracy 3.zamieszkałe w rozumieniu KC na terenie obszarów wiejskich woj. świętokrzyskiego, ze szczególnym uwzględnieniem powiatów: buskiego, kazimierskiego, kieleckiego, opatowskiego, staszowskiego i włoszczowskiego. 4.Osoby o niskich kwalifikacjach Projekt ?Od kwalifikacji do pracy? Realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy Poddziałanie 1.2.2 Wsparcie udzielone z Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych Więcej informacji pod numerem telefonu.