projektpraca.eu

Praktykant w dziale rekrutacji

Adecco Poland
  • Dodano: 08 grudnia 2016
  • Ważna do: 16 grudnia 2016

Opis stanowiska pracy

? Udział w spotkaniach dotyczących ustalenia planów działania w poszczególnych projektach rekrutacyjnych, ustalenia profili poszukiwanych Kandydatów, ? Redagowanie i publikowanie ogłoszeń, ? Przeprowadzanie wstępnych selekcji aplikacji, ? Przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych, video-rozmów oraz spotkań bezpośrednich, ? Przygotowywanie raportów rekomendujących, ? Prowadzenie kandydata przez całość procesu rekrutacji. ? Bezpłatne 3-miesięczne praktyki jako przygotowanie do podjęcia zatrudnienia na stanowisku Asystent ds. rekrutacji, ? Elastyczne godziny współpracy, ? Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz skonfrontowania wiedzy teoretycznej z praktyką, ? Referencje po odbyciu praktyk, ? Lokalizacja ? Kielce (Centrum).

Wymagania

? Student lub absolwent ? mile widziani studenci/absolwenci kierunków psychologii, zarządzania, socjologii, doradztwa zawodowego ? Zainteresowanie tematyką Zarządzania Zasobami Ludzkimi / Rekrutacji, ? Mile widziana znajomość j. angielskiego, ? Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej, ? Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, ? Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, minimum 6 godziny dziennie, ? Pogodne usposobienie, entuzjazm, kreatywność i umiejętność pracy w grupie, ? Wysoka kultura osobista i komunikatywność.