Projekt Praca Radio Kielce
MUP Kielce

Tel.: 41 36-30-529
Fax: 41 344-23-68
E-mail: gielda@radio.kielce.pl

RK przejdź na naszą stronę
Oferty pracy

nazwa stanowiska

SZUKASZ PRACY? PRACA W BIURZE WINDYKACYJNYM OD ZARAZ

branża
Księgowość, finanse

kategoria
praca stała

opis zadań na stanowisku
Opis stanowiska: ?prowadzenie windykacji telefonicznej oraz negocjacji z dłużnikami ?nadzorowanie realizacji zawartych porozumień ?Nawiązywanie kontaktów z dłużnikami - pozyskiwanie nowych źródeł kontaktu ?prowadzenie korespondencji listownej

wymagania
Wymagania: ?wykształcenie min. średnie (także studenci studiów zaocznych) ?doświadczenie w obsłudze klienta ?doświadczenie w telefonicznej windykacji będzie dodatkowym atutem ?entuzjazm i determinacja w realizacji celów ?dobra organizacja pracy ?wysoka motywacja, pracowitość i zaangażowanie ?umiejętność posługiwania się pakietem MS Office Oferujemy: ?umowę o pracę po okresie próbnym ?pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie: : biuro@cuf.kielce.com.pl 500-631-268

nazwa firmy poszukującej pracownika
Spółka Kielce

kontakt z pracodawcą
500-631-268

Adres e-mail
biuro@cuf.kielce.com.pl

RK - przejdź na naszą stronę