projektpraca.eu

PRACA DLA STUDENTA STUDIÓW ZAOCZNYCH

Spółka Kielce
  • Dodano: 06 grudnia 2016
  • Ważna do: 31 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Firma o stabilnej pozycji rynkowej zatrudni Pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Windykacji Telefonicznej Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - Prowadzenie wstępnej windykacji telefonicznej oraz negocjacji z dłużnikami w celu ustalenia terminu spłaty - Monitorowanie spłat należności - Nadzorowanie realizacji zawartych porozumień - Ustalenia terminów płatności - Przygotowanie pism wzywających do zapłaty - Kontrolowanie harmonogramów płatności

Wymagania

Oczekujemy: - doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta, - komunikatywności, umiejętności negocjacji i perswazji, - dobrej organizacji pracy, - umiejętność posługiwania się pakietem MS Office. Oferujemy z Naszej strony: System pracy 8 godzin Praca w młodym zespole, miła atmosfera pracy CV opisane imieniem i nazwiskiem proszę kierować na adres: biuro@cuf.kielce.com.pl