projektpraca.eu

Manager

Centrum Kariery / AUTORYZOWANY PARTNER ENERGA
  • Dodano: 01 grudnia 2016
  • Ważna do: 31 stycznia 2017

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy skierowana do ludzi ambitnych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności managerskie związane z zarządzaniem grupą sprzedażową. OFERUJEMY Zdefiniowaną ścieżkę rozwoju ukierunkowaną na szybki awans: -podstawę w zależności od doświadczenia -prowizję sprzedażową która przy minimalnej realizacji celu wynosi kilka tysięcy złotych, przy czym wielu naszych specjalistów ma zdecydowanie wyższe osiagnięcia -kilkudniową praktykę pracy w dziale wpsarcia sprzedaży, aby dobrze poznać strukturę organizacji i pozyskać potrzebne umiejętności dla efektywnego managera -pracę w branży, w której kryzys nie przeszkadza, a pomaga -niezbędne narzędzia pracy -innowacyjny system szkoleń -nienormowany czas pracy -liczne konkursy sprzdażowe i regularne spotkania integracyjne ZADANIA NA STANOWISKU -sprzedaż naszych usług -rozwijanie bazy Klientów w podległym regionie -rekrutacja i szkolenie handlowców -zarządzanie zespołem PH -doskonalenie umiejętności sprzedażowych i wiedzy branżowej -praca o charakterze mobilnym

Wymagania

PROFIL IDEALNEGO KANDYDATA -predyspozycje managerskie -nastawienie na osiągnięcie sukcesu -wysoka motywacja -wysoka kultura osobista -proaktywność, optymizm i poczucie humoru