projektpraca.eu

Dysponent-kasjer

Fundacja Fuga Mundi
  • Dodano: 26 października 2016
  • Ważna do: 15 listopada 2016

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi, zajmująca się pośrednictwem pracy i doradztwem zawodowym na rzecz osób niepełnosprawnych, aktualnie poszukuje dla naszego Klienta kandydata na stanowisko: Dysponent-kasjer Miejsce pracy: 14 miast powiatowych na terenie województwa świętokrzyskiego Zakres obowiązków: - bieżąca obsługa kasowa klientów zgodnie z obowiązującymi standardami firmy - prowadzenie stosownej dokumentacji, -obsługa komputera i urządzeń biurowych,

Wymagania

Wymagania: - wykształcenie min. średnie ? mile widziane w zakresie ekonomii bankowości itp. - doświadczenie w obsłudze kasowej w instytucji finansowej (min. pół roku) - bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych, - aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, - samodzielność w działaniu oraz umiejętność dobrej organizacji czasu pracy, - odpowiedzialność, komunikatywność, Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace, Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).