projektpraca.eu

SPEAK UP/Umawianie Stotkań/podstawa+umowa

CallAndMore
  • Dodano: 25 października 2016
  • Ważna do: 07 listopada 2016

Opis stanowiska pracy

Witamy. W związku z otwarciem nowego oddziału w Kielcach współpracującego z Największą Szkołą Językową w Polsce, zapraszamy osoby poszukującej stabilnego miejsca pracy. Poniżej 10 powodów, dla których warto pracować z Nami : 1. Stałe wynagrodzenie - bo wiemy, że stabilizacja jest najważniejsza. 2. Atrakcyjny system motywacyjny - bo wiemy, że chcesz być najlepszy. 3. Szkolenia, warsztaty, coachingi - bo wiemy, że chcesz doskonalić swoje umiejętności. 4. Wolne popołudnia i weekendy, jedna zmiana - bo wiemy, że nie tylko praca daje satysfakcję. 5. Biuro w centrum Kielc - bo wiemy, że chcesz mieć zawsze blisko do domu, przyjaciół lub na uczelnię. 6. Miła atmosfera - bo wiemy, że przyjaźnie zapoczątkowane w pracy potrafią być na zawsze. 7. Pensja zawsze na czas - bo wiemy, że cenisz sobie spokój i bezpieczeństwo. 8. Możliwość awansu - bo wiemy, że chcesz być na szczycie. 9. Konkursy, upominki - bo wiemy, że Twoje zadowolenie to nasz sukces. 10. Właśnie Ty - bo jesteś najlepszy.

Wymagania

Wszystkiego Cię nauczymy i pomożemy. Wystarczy, że będziesz zaangażowany i cenisz sobie dobry kontakt z innymi i miłą rozmowę. Prześlij nam swoje aktualne CV. Oddzwonimy. Spotkamy się. Porozmawiamy :) Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).?