projektpraca.eu

UMAWIANIE SPOTKAŃ - szkoła językowa Speak Up

CallAndMore
  • Dodano: 25 października 2016
  • Ważna do: 07 listopada 2016

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem o stabilnej pozycji na rynku, stale rozwijającą się realizując nieprzerwanie projekty dla Naszych stabilnych partnerów. Obecnie poszukujemy osób zajmujących się umawianiem spotkań dla Największej Szkoły Językowej w Polsce. Charakteryzuje Nas Prestiż i Profesjonalizm. NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, NASI TRENERZY NAUCZĄ CIĘ WSZYSTKIEGO. Z przyjemnością przekażemy Ci naszą wiedzę i umiejętności. Twoim głównym zadaniem będzie: - telefoniczny kontakt w celu poinformowania o możliwości odbycia spotkania - utrzymanie pozytywnych relacji z klientem

Wymagania

Oprócz comiesięcznej wypłaty +premii otrzymasz : - profesjonalne szkolenie i wsparcie trenerów - pracę od pon pt STAŁE GODZINY - stabilne zatrudnienie oparte o umowę z ZUS - elastyczny grafik dopasowany do Ciebie - DARMOWE zajęcia z języka angielskiego - pracę w Centrum Kielc Zapraszamy do współpracy osoby poszukujące pracy na stałe. Prześlij nam swoje CV, skontaktujemy się z wybranymi aplikantami