projektpraca.eu

SAMODZIELNY/A KSIĘGOWY/A / Kielce

APT CRAFTS
  • Dodano: 21 października 2016
  • Ważna do: 26 października 2016

Opis stanowiska pracy

-prowadzenie ksiąg rachunkowych Klientów różnych branż, -koordynacja działań związanych z zamknięciem miesiąca i sporządzanie deklaracji podatkowych, -nadzór nad podległymi asystentami, -przygotowywanie sprawozdań finansowych, -utrzymywanie bieżących kontaktów z Klientami biura.

Wymagania

Na stanowisku wymagamy:doświadczenia w prowadzeniu samodzielnych ksiąg rachunkowych oraz znajomości: -ustawy o rachunkowości, ustawy o VAT, -przepisów dotyczących podatku dochodowego od osób prawnych jak i osób fizycznych, -kodeksu spółek handlowych, -praktycznego zastosowania przepisów prawa. Twoim dodatkowym atutem będzie : -doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym, -znajomość języka angielskiego. OFERUJEMY umowę o pracę w firmie będącej liderem na rynku,-liczne szkolenia zewnętrzne,-wyjazdy integracyjne. Do aplikowania zachęcamy również osoby prowadzące własną działalność gospodarczą