projektpraca.eu

SPEAK UP/Umawianie Stotkań

CallAndMore
  • Dodano: 21 października 2016
  • Ważna do: 31 października 2016

Opis stanowiska pracy

Witamy serdecznie, Jesteśmy Firmą stale rozwijającą się, tym samym gwarantującą stabilne warunki zatrudnienia. Obecnie poszukujemy osób ciekawych i ambitnych, którym teraz możemy WIĘCEJ zaproponować. Dlatego dołącz do naszego Zespołu i przekonaj się, że CALL&MORE to - More for You! Charakteryzuje Nas Prestiż i Profesjonalizm. NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, NASI TRENERZY NAUCZĄ CIĘ WSZYSTKIEGO! Z przyjemnością przekażemy Ci naszą wiedzę i umiejętności.

Wymagania

Twoim głównym zadaniem będzie: - telefoniczny kontakt w celu poinformowania o możliwości odbycia spotkania - utrzymanie pozytywnych relacji z klientem Oprócz comiesięcznej wypłaty +premii otrzymasz : - profesjonalne szkolenie i wsparcie trenerów - pracę od pon ? pt STAŁE GODZINY - stabilne zatrudnienie oparte o umowę z ZUS - elastyczny grafik dopasowany do Ciebie - DARMOWE zajęcia z języka angielskiego - pracę w Centrum Kielc Zapraszamy do współpracy osoby poszukujące pracy na stałe. Prześlij nam swoje CV, skontaktujemy się z wybranymi aplikantami.