projektpraca.eu

Specjalista ds. Sprzedaży Cyfrowy Polsat

CallAndMore
  • Dodano: 21 października 2016
  • Ważna do: 31 października 2016

Opis stanowiska pracy

W związku z otwarciem nowego oddziału przez Partnera Cyfrowego Polsatu poszukujemy kandydatów do realizacji projektu Największej Telewizji Satelitarnej w Polsce, Decydując się na pracę z nami, spotkasz pozytywnych ludzi, otrzymasz gwarancję stabilności zatrudnienia, a przede wszystkim wynagrodzenie na czas oraz umowę o pracę. Zyskujesz dodatkowe benefity biorąc udział w profesjonalnym projekcie, nauczysz się negocjować, a dzięki temu otworzysz się na nowe wyzwania! Co gwarantujemy : -Umowę o pracę ( po okresie próbnym) -Elastyczne godziny pracy -Atrakcyjne wynagrodzenie oraz systemy prowizyjne -Możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z nowoczesną firmą ? Liderem Technologii LTE w Polsce -Przeszkolenie w zakresie produktów i zasad świadczenia usług telefonicznej obsługi klienta -Możliwość rozwoju swoich kompetencji

Wymagania

Do rozpoczęcia współpracy z nami potrzebne Ci będą: -Doświadczenie w obsłudze Klienta -Pozytywne nastawienie na realizację powierzonych zadań -Dobra organizacja czasu pracy -Komunikatywność -Łatwość w nawiązywaniu kontaktów Co będzie należało do Twoich obowiązków: -Obsługa przed- i posprzedażowa klientów -Kontakt pośredni z klientami -Realizacja powierzonych planów oraz obowiązków Jeżeli chcesz dołączyć do największej grupy medialno-telekomunikacyjnej w Polsce, Aplikuj W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych(Dz. U. Nr 101 poz., 926 ze zmianami)"