projektpraca.eu

Opiekun osób starszych

Agencja Zatrudnienia "GERMANISTA"
  • Dodano: 30 września 2016
  • Ważna do: 31 października 2016

Opis stanowiska pracy

Pracuj z nami jako opiekun/ka osób starszych w Niemczech. Nauczymy Cię języka niemieckiego! Oferujemy -bezpieczne i legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem ZUS -atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie do 1.200,- Euro ? opiekę podczas pobytu w Niemczech Zakres obowiązków - wsparcie podopiecznego i jego rodziny, - pomoc w najprostszych codziennych czynnościach, - pielęgnacja podopiecznego, - pomoc w spożywaniu posiłków, w tym: pranie, prasowanie, robienie zakupów, - prowadzenie domu, - przygotowanie posiłków, - organizacja czasu wolnego. Nie czekaj, zgłoś się już dzisiaj! Informacje pod nr tel. 41 368 24 56 ; kom.: 604 139 482 Agencja zatrudnienia GERMANISTA w Kielcach, ul. Wesoła 47/49

Wymagania

Oczekujemy -przynajmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego -doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub chorymi -cierpliwości, odpowiedzialności, pogodnego usposobienia