projektpraca.eu

Cieśla Islandia angielski

Z.M.K BAU Zakład Remontowo Budowlany
  • Dodano: 30 września 2016
  • Ważna do: 30 października 2016

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Z.M.K. Bau Zakład Remontowo Budowlany o numerze 13808 obecnie dla swojego islandzkiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko CIEŚLI Miejsce pracy: Islandia, Reykjavik Opis pracy: stawianie bloków mieszkanlnych WYMAGANIA: - kilkuletnie doświadczenie na stanowisku cieśli - znajomość systemu DOKA, PERI, HUNNEBECK - j. angielski - warunek konieczny!!! - mile widziana osoba z doświadczeniem na stanowisku brygadzisty OFERUJEMY: - praca od zaraz - zatrudnienie na warunkach islandzkich - stawka 13 euro netto - zakwaterowanie, transport - ubranie robocze, narzędzia - w miesiącu do przepracowania około 240 godzin Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w j. polskim i angielskim na adres: rekrutacja.zmkbau@gmail.com z dopiskiem cieśla Islandia

Wymagania

- kilkuletnie doświadczenie na stanowisku cieśli - znajomość systemu DOKA, PERI, HUNNEBECK - j. angielski - warunek konieczny!!! - mile widziana osoba z doświadczeniem na stanowisku brygadzisty