projektpraca.eu

UMAWIANIE SPOTKAŃ za 1750 zł/ 6h

Call&More Sp. z o.o.
  • Dodano: 28 września 2016
  • Ważna do: 20 października 2016

Opis stanowiska pracy

Praca polega na: ? telefoniczne motywowanie klientów do bezpłatnego spotkania informacyjnego.oferowanych przez placówkę Speak up; ? udzielanie klientom telefonicznych informacji na temat usług ? umawianie spotkań i nadzór nad własną bazą klientów już zaproszonych ; Wymagania: ? wykształcenie min. średnie; ? doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta będzie stanowiło dodatkowy atut; ? pozytywne nastawienie, optymizm, umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach; ? umiejętność słuchania i zadawania właściwych pytań; ? zdolność do pracy zespołowej; ? chęć nauki i poszerzania swojej wiedzy ? znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Wymagania

Gwarantujemy: ? umowa zlecenie; ? praca w dużej, stabilnej firmie o dobrej marce; ? wynagrodzenie stałe plus premia za zrealizowane wizyty; ? benefity: szkolenia, konkury z nagrodami, premie uznaniowe ? stabilność zatrudnienia; ? praca w elastycznym systemie ? możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin. Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie cv na adres mailowy