projektpraca.eu

Doradca Klienta Cyfrowy Polsat!

Bpo Center Poland Sp. z o.o.
  • Dodano: 28 września 2016
  • Ważna do: 06 października 2016

Opis stanowiska pracy

W związku z realizacją projektu dla Dystrybutora Największej Telewizji Satelitarnej w Polsce, obecnie poszukujemy osób zainteresowanych współpracą w zakresie profesjonalnej obsługi klienta. Decydując się na pracę z nami, spotkasz pozytywnych ludzi, otrzymasz gwarancję stabilności zatrudnienia, a przede wszystkim wynagrodzenie na czas oraz umowę o pracę.

Wymagania

Co gwarantujemy : ? Umowę o pracę ( po okresie próbnym) ? Stabilne godziny pracy ? Atrakcyjne wynagrodzenie oraz systemy prowizyjne ? Możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z nowoczesną firmą ? Liderem Technologii LTE w Polsce ? Szkolenia w zakresie produktów i zasad świadczenia usług telefonicznej obsługi klienta ? Możliwość rozwoju swoich kompetencji Do rozpoczęcia współpracy z nami potrzebne Ci będą: ? Pozytywne nastawienie na realizację powierzonych zadań ? Dobra organizacja czasu pracy ? Komunikatywność ? Łatwość w nawiązywaniu kontaktów Co będzie należało do Twoich obowiązków: ? Obsługa przed- i po -sprzedażowa klientów ? Kontakt pośredni oraz bezpośredni z klientami ? Realizacja powierzonych planów oraz obowiązków Jeżeli chcesz dołączyć do największej grupy medialno-telekomunikacyjnej w Polsce, Aplikuj ! W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli o następującej treści: