projektpraca.eu

Elektryk do Słowacji (niemiecki)

Z.M.K BAU Zakład Remontowo Budowlany
  • Dodano: 27 września 2016
  • Ważna do: 02 października 2016

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Z.M.K. Bau Zakład Remontowo Budowlany o numerze 13808 obecnie dla swojego zagranicznego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko ELEKTRYKA Miejsce pracy: Słowacja, około 150 km od Zakopanego Opis pracy: praca w kopalni Talku przy podłączaniu szaf sterowniczych WYMAGANIA: - doświadczenie jako elektryk - chęć podjęcia pracy od 03.10.2016 - doświadczenie przy szafach sterowniczych WARUNEK KONIECZNY!!! - mile widziana znajomość j. niemieckiego OFERUJEMY: - stawka 9 euro netto - zakwaterowanie - samochód służbowy dla 4 osób - praca do świąt lub dłużej Kontakt: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja.zmkbau@gmail.com z dopiskiem elektryk Słowacja

Wymagania

- doświadczenie jako elektryk - chęć podjęcia pracy od 03.10.2016 - doświadczenie przy szafach sterowniczych WARUNEK KONIECZNY!!! - mile widziana znajomość j. niemieckiego