Opiekunka dziecięca z uprawnieniem do pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami

Żłobek "Bajka"
  • Dodano: 23 września 2016
  • Ważna do: 28 września 2016

Opis stanowiska pracy

Żłobek "Bajka" poszukuje pracownika na stanowisko: Opiekunka dziecięca z uprawnieniem do pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami Zakres obowiązków: - szeroko rozumiana opieka nad dziećmi, w tym z niepełnosprawnościami, w wieku do lat 3 w żłobku, - kontakt z rodzicami dzieci oraz wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom, - dbanie o dobry wizerunek żłobka na zewnątrz. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o pracę na czas określony, - możliwość szkoleń oraz zdobywania doświadczenia zawodowego, - pracę w miłej atmosferze.

Wymagania

Wymagania: - wykształcenie wyższe pedagogiczne ze specjalnością oligofrenopedagogika, rewalidacja z terapią pedagogiczną, lub podobne ? warunek konieczny! - doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 3 minimum 1 rok ? warunek konieczny! - doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami w wieku do lat 3 ? dodatkowy atut, - wzorowe podejście do dzieci, - książeczka do celów sanitarno ? epidemiologicznych, - rzetelność, cierpliwość, kreatywność oraz bardzo duże zaangażowanie w wykonywaną pracę. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.