Kosztorysant budowlany / Specjalista ds. oferowania i zakupów

ENERKO ENERGY Sp. z o.o.
  • Dodano: 31 sierpnia 2016
  • Ważna do: 30 września 2016

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiadać za: Przygotowywanie zapytań ofertowych, analiza ofert; Analiza dokumentacji przetargowej (SIWZ) oraz dokumentacji technicznej; Przygotowanie kompleksowych wycen projektów; Kosztorysowanie w programie NORMA; Dbanie o konkurencyjność szacowanych kosztów; Analizę dokumentacji obmiarowej; Kontakt z firmami podwykonawczymi, dostawcami materiałów i zbieranie ofert; Współpraca z zespołem projektowym w celu zastosowania optymalnych rozwiązań.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów: Wykształcenie wyższe techniczne ? kierunek budownictwo; Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie oraz przy wycenie robót budowlanych; Bardzo dobra znajomość programu AutoCad; Mile widziana znajomość programu Norma; Bardzo dobra organizacja pracy własnej skrupulatność; Myślenie analityczne; Zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania; Prawo jazdy kat. B. Oferujemy: Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej; Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego; Możliwość zdobycia uprawnień budowlane; Pracę w młodym zespole; Możliwość awansu; Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach; Możliwość stałej współpracy z firmą; Dużą indywidualność w działaniu.